RUGBY ONTARIO JUNIOR PROVINCIAL FIFTEENS PROGRAM
Under-17 Boys


CENTRAL HUB CALLBACK LIST

Asselin Dante (Aurora Barbarians)

Borggren Mikkel (Toronto Nomads)
Butterworth George (Balmy Beach)
Castro Tristan (Toronto Scottish)
Cooney Ethan (Aurora Barbarians)
Eliadis Robert (Oshawa Vikings)
Ellis A Tyler (Aurora Barbarians)
Emmorey Chris (Oshawa Vikings)
Geddes Liam (Lindsay)
James Malik (Balmy Beach)
Kegal Brandon (Oshawa Vikings)
Khair Mohammed Ahsif (Oshawa Vikings)
King James (Balmy Beach)
King Nicholas
McLean Lavado Owen (Toronto Scottish)
McLean Lavado Quenton (Toronto Scottish)
Minifie Jarred (Cobourg Saxons)
Pasagic Filip (Toronto Nomads)
Saunders Charles (Toronto Scottish)
Smith Carter (Brampton Beavers)
Tinney Josh (Cobourg Saxons)
Tzemis Michael (Aurora Barbarians)
Webb Tyler (Barrie)
Williams Bailey (Lindsay)
Wood Nick (Peterborough)


EAST HUB CALLBACK LIST

Andrews Joshua (Kingston Panthers)
Brown Issac (Barrhaven Scottish)
Bryne Matthew (Ottawa Beavers)
Butterfield Cameron (Bytown Blues)
Calina Nicholas (Bytown Blues)
Casey Gabriel (Bytown Blues)
DeVries Jacob (Kingston Panthers)
Farrar Troy (Belleville Bulldogs)
Gunn Connor (Ottawa Beavers)
Hoerdt Alex (Bytown Blues)
Kita Dawson (Ottawa Indians)
Lawrie Alexander (Ottawa Beavers)
Leger Tristian (Barrhaven Scottish)
Longpre Jacob (Ottawa Indians)
Lowe Jacob (Ottawa Beavers)
Maguire Jake (Ottawa Irish)
Marineau Cameron (Belleville Bulldogs)
McDermott Elliott (Kingston Panthers)
McEachern Cameron (Kingston Panthers)
Montgomery Thomas (Bytown Blues)
Nadon-Stencill Quinn (Ottawa Beavers)
Pater Thomas Finn (Barrhaven Scottish)
Saikaley Will (Bytown Blues)
Stoltz David (Otttawa Indians)
Thaggard Jordan (Barrhaven Scottish)
Van Noten Mathew (Barrhaven Scottish)


WEST HUB CALLBACK LIST

Cheesewright William
de St. Croix Talen (Brantford Harlequins)
Howes Alistair (Oakville Crusaders)
Jutronich Nathan (Oakville Crusaders)
Kirkham Seth (Oakville Crusaders)
Leblanc Keegan (Brantford Harlequins)
Maulucci Nick
Metzger Adam (Waterloo County)
Mukendi Gucroschom (Stoney Creek)
Olsen Devon
Pendakis Liam (Stoney Creek)
Penny Nathanael (Brantford Harlequins)
Plant Jarett (Norfolk Harvesters)
Rose Liam (Brantford Harlequins)
Scott Adam (Mississauga Blues)
Scott Jackson (Norfolk Harvesters)
Shannon Calum (Brantford Harlequins)
Steir Michael
Teng Matthew (Waterloo County)
Thomas Zackery
Wideman Richard (Waterloo County)
Williams Richard (Mississauga Blues)
Wilson Tanner
Yarzon Alexander (Mississauga Blues) 

.




© 2016 Rugby Ontario. All Rights Reserved. Powered by CanSport LIVE.

ADMIN LOGIN          ADMIN LOGOUT
WordPress Tutorials
DNN Support