RUGBY ONTARIO JUNIOR PROVINCIAL FIFTEENS PROGRAM
Under-18 Girls


CENTRAL HUB CALLBACK LIST


Barton Bridget (Oshawa Vikings)
Barton Shelby (Aurora Barbarians)
Brochu Vyktoria (Aurora Barbarians)
Brown Carson (Lindsay)
Curcuruto Veronica (Aurora Barbarians)
D’Aguiar Rayann (Brampton Beavers)
Daniels Hannah (Aurora Barbarians)
English-Williams Brii (Aurora Barbarians)
Feasby Brooklynn (Oshawa Vikings)
Frey Emma (Oshawa Vikings)
Gervais Autumn (Oshawa Vikings)
Hill Amara (Cobourg Saxons)
Hislop Kasey (Peterborough Pagans)
Hoerig Sarah (Oshawa Vikings)
Jacobs Kayley (Toronto Scottish)
Jarron Samantha (Oshawa Vikings)
Legerton Lauryn
MacDonald Mikaela (Oshawa Vikings)
Maybee Kyra (Peterborough Pagans)
McLachlan Taryn (Belleville Bulldogs)
Nadeau Samantha (Cobourg Saxons)
Ndukwe Angel (Balmy Beach)
Pahl Nicole (Markham Irish)
Pedis Leah (Cobourg Saxons)
Riley Lexie (Lindsay)


EAST HUB CALLBACK LIST

Baelde Alayna (Brockville Sirens)
Barton Erika (Kingston Panthers)
Beveridge Ella (Barrhaven Scottish)
Bons Lauryn (Belleville Bulldogs)
Bray Taylor
Clotheir Madeline
Crivello Emma (Ottawa Irish)
Desnoyers Jade (Barrhaven Scottish)
Donato Taylor (Ottawa Irish)
Elmalih Myriam
Goodwin-Sutton Zoe (Ottawa Irish)
Harris Morgan (Kingston Panthers)
Kennedy Annie (Kingston Panthers)
Kerlovich Natasha (Ottawa Indians)
Kyte Emily (Barrhaven Scottish)
Nesbitt-Batten Sheahan
Newman Taylor (Ottawa Irish)
Olford Darien (Barrhaven Scottish)
Peets Fiona (Cornwall Claymores)
Roberge Olivia (Barrhaven Scottish)
Sirrs Meredith (Ottawa Irish)
Spence Emily
Tippins Emily (Ottawa Irish)
Thomsen Hannah (Barrhaven Scottish)


WEST HUB CALLBACK LIST

Black Taylor (Oakville Crusaders)
Brown Sidney (Brantford Harlequins)
Clarke Bridgitte (Mississauga Blues)
Eckert Kaitlin (Fergus Highland)
Elliott Adea (Bruce County)
Fascinato Carina (Fergus Highland)
Faulkner Georgie (Guelph Redcoats)
Ferguson Abigal (Waterloo County)
Gigliotti Alexis (Niagara Wasps)
Gwanzura Vuyelwa (Stoney Creek)
Hoffman Talia (Stoney Creek)
Hunt Blair (Brantford Harlequins)
Hurd Taylor (Oakville Crusaders)
Ihense-Khien Idia (Oakville Crusaders)
Ing Jasmine (Guelph Redcoats)
Knowles Michaela (Waterloo County)
Meklensek Leah (Waterloo County)
Miller Kyndra
Naismith Natasha (Brampton Beavers)
Price Taylor (Fergus Highland)
Rainville Jenna (Stoney Creek)
Reason Gillian (London St. George's)
Roesink Corinne (Brantford Harlequins)
Saunders Brooke (Brantford Harlequins)
Schmidt Brodie (Oshawa Vikings)
Sluys Monique (Bruce County)


.




© 2016 Rugby Ontario. All Rights Reserved. Powered by CanSport LIVE.

ADMIN LOGIN          ADMIN LOGOUT
WordPress Tutorials
DNN Support