Latest Results

  • Time
  • Venue
  • Home
  • Scores
  • Away
  • Referee
  • Comment
  • 10:00
  • Victoria Park
  • Fergus Highland
  • 19 V 19
  • Toronto City Youth
  • James Roszel
  • 10:30
  • Victoria Park
  • Toronto City Youth
  • 19 V 12
  • Mississauga / North Halton
  • James Roszel
  • 11:00
  • Victoria Park
  • Crusaders Rugby Club Knights
  • 42 V 28
  • Fergus Highland
  • James Roszel
  • 11:30
  • Victoria Park
  • Mississauga / North Halton
  • 0 V 44
  • Crusaders Rugby Club Knights
  • Ian Stewart
  • 12:00
  • Victoria Park
  • Fergus Highland
  • 32 V 7
  • Mississauga / North Halton
  • Ian Stewart
  • 12:30
  • Victoria Park
  • Crusaders Rugby Club Knights
  • 7 V 41
  • Toronto City Youth
  • Ian Stewart
  • 15:00
  • Fletchers Field
  • Aurora Barbarians
  • 14 V 55
  • Brantford Harlequins
  • Peter Pender
  • 15:00
  • Crusaders Rugby Club
  • Crusaders Rugby Club
  • 8 V 32
  • Balmy Beach
  • Daniel Gana
  • 15:00
  • Saltfleet HS
  • Stoney Creek Camels RFC
  • 20 V 41
  • Toronto Scottish
  • Stuart Findlay
  • 13:30
  • Crusaders Rugby Club
  • Crusaders Rugby Club
  • 32 V 12
  • Balmy Beach
  • John Weller
  • 13:30
  • Fletchers Field
  • Markham Irish
  • 24 V 38
  • Lindsay RFC
  • Stephen Gasparek
  • 13:30
  • Saltfleet HS
  • Stoney Creek Camels RFC
  • 0 V 53
  • Toronto Scottish
  • Antony Kearsley
  • 15:00
  • Jim Hamilton Field
  • Barrie RFC
  • 50 V 21
  • Brampton Beavers
  • Breanne Freeman
  • 15:00
  • Nichols Oval
  • Peterborough Pagans
  • 17 V 12
  • Oshawa Vikings
  • Amy Murray
  • 16:30
  • Waterloo RFC
  • Waterloo County
  • 19 V 24
  • London St George
  • Paul Whaling
  • 13:30
  • Jim Hamilton Field
  • Barrie RFC
  •  
  • Brampton Beavers
  • John Cooney
  • 13:30
  • Nichols Oval
  • Peterborough Pagans
  • 36 V 43
  • Oshawa Vikings
  • Doug Lang
  • 13:30
  • Fletchers Field
  • Toronto Nomads
  • 29 V 46
  • Ajax Wanderers
  • Nicolas Touret
  • 15:00
  • Waterloo RFC
  • Waterloo County
  • 5 V 50
  • London St George
  • Eric Ciezar
  • 12:00
  • Waterloo RFC
  • Waterloo County
  • 14 V 19
  • Niagara Wasps
  • Michael Hargrave
  • 13:00
  • Exhibition Park
  • Guelph Redcoats
  • 84 V 0
  • Yeomen Lions
  • Brian Bell
  • 13:00
  • Fletchers Field
  • Toronto Scottish
  • 52 V 19
  • Toronto Saracens
  • Peter Kijak
  • 10:30
  • Waterloo RFC
  • Waterloo County
  • 43 V 20
  • Niagara Wasps
  • Eric Ciezar
  • 11:00
  • Fletchers Field
  • Aurora Barbarians
  • 7 V 7
  • Toronto Saracens
  • Khalil Ajram
  • exhibition match
  • 11:30
  • Fletchers Field
  • Toronto Saracens
  • 12 V 5
  • Toronto Scottish
  • Khalil Ajram
  • exhibition match
  • 12:00
  • Fletchers Field
  • Toronto Scottish
  • 22 V 0
  • Aurora Barbarians
  • Khalil Ajram
  • exhibition match
  • 15:00
  • Brock
  • Brock
  • 58 V 7
  • Crusaders Rugby Club
  • Shawn Carmichael
  • russell
  • 15:00
  • Ken Cox CC
  • Etobicoke
  • 31 V 24
  • North Halton
  • James Phillips
  • russell
  • 15:00
  • Exhibition Park
  • Guelph Redcoats
  • 22 V 39
  • Sarnia Saints
  • Michael Hargrave
  • 15:00
  • Niagara Wasps
  • Niagara Wasps
  • 42 V 12
  • Fergus Highland
  • Jon Butcher
  • 15:30
  • Sherwood Forest Park
  • Burlington Centaurs
  • 89 V 5
  • Hamilton Hornets
  • Bob Mavrothalassitis
  • 12:00
  • Mary Ann Sills Park
  • Belleville Bulldogs
  • 24 V 5
  • Lindsay RFC
  • George Mapp
  • mck e.
  • 12:00
  • Nichols Oval
  • Peterborough Pagans
  • 27 V 12
  • Oshawa Vikings
  • Marc Wolvin
  • mck e.
  • 13:30
  • Exhibition Park
  • Guelph Redcoats
  • 12 V 37
  • Sarnia Saints
  • Chris Edge
  • 13:30
  • Niagara Wasps
  • Niagara Wasps
  • 5 V 26
  • Fergus Highland
  • Jeff Dahl
  • 14:00
  • Sherwood Forest Park
  • Burlington Centaurs
  • 27 V 5
  • Hamilton Hornets
  • Brian Quistberg
  • 12:00
  • Crusaders Rugby Club
  • Crusaders Rugby Club
  • 36 V 0
  • Barrie RFC
  • Nicole Kovacs
  • mck w.
  • 13:30
  • Waterford District HS
  • Norfolk Harvesters
  • 58 V 0
  • London St George
  • Jeff Desruisseau
  • 13:30
  • Army Navy & Air Force Veterans
  • Stratford Blackswans
  • 36 V 22
  • Kent Havoc
  • James Roszel
  • 13:30
  • AKO Park
  • Windsor Rogues
  • 97 V 0
  • Bruce County
  • Jonathan Rae
  • 13:30
  • Grimsby
  • Grimsby Gentlemen
  •  
  • Burlington Centaurs
  • Jeff Dahl
  • 13:30
  • Waterloo RFC
  • Waterloo County
  • 5 V 29
  • Wilmot Warthogs
  • Rebecca Matheson
  • 16:30
  • Niagara Wasps
  • Niagara Wasps
  • 12 V 60
  • Crusaders Rugby Club
  • Eric Ciezar
  • 12:00
  • Harlequin RFC
  • Brantford Harlequins
  •  
  • Fergus Highland
  • Lauren Wilks
  • 12:00
  • Saltfleet HS
  • Stoney Creek Camels RFC
  • 10 V 65
  • London St George
  • Ross Anthony
  • 12:30
  • Sherwood Forest Park
  • Burlington Centaurs
  • 35 V 19
  • Hamilton Hornets
  • Susan Heald
  • 15:00
  • Sunnybrook Park
  • Bay Street Pigs
  • 31 V 10
  • Belleville Bulldogs
  • Joe Scrozzo
  • keenan division a
  • 15:00
  • CDCI West Field
  • Cobourg Saxons
  • 12 V 12
  • Toronto Buccaneers
  • Scott Clarence
  • keenan division a
  • 15:00
  • Fletchers Field
  • Toronto Saracens
  • 25 V 49
  • Mississauga Blues
  • John Woolley
  • keenan division a
  • 12:00
  • Waterford District HS
  • Norfolk Harvesters
  •  
  • London St George
  • Matthew Pavone
  • 12:00
  • Norm Perry Park
  • Sarnia Saints
  • 22 V 32
  • Bruce County
  • Stuart Baillie
  • 13:30
  • St Jean de Brebeuf CHS
  • Vaughan Yeomen
  • 23 V 19
  • Balmy Beach
  • Phillip Sutherland
  • vaughan yeomen second team/balmy beach academy second team
  • 13:30
  • Brockville Memorial
  • Brockville Privateers
  • 34 V 10
  • Lanark Highlanders
  • Marco Piacentini
  • registered
  • 09:00
  • Harlequin RFC
  • Crusaders Rugby Club Lancers
  • 32 V 7
  • Brantford Harlequins
  • Dave McLean
  • 10:00
  • Jim Hamilton Field
  • Barrie RFC
  • 30 V 25
  • Georgian Bay Titans
  • John Cooney
  • 10:30
  • Jim Hamilton Field
  • Aurora Barbarians
  • 40 V 10
  • Barrie RFC
  • John Cooney
  • 11:00
  • Harlequin RFC
  • Brantford Harlequins
  • 47 V 5
  • Burlington / Stoney Creek
  • Dave McLean
  • 11:00
  • Jim Hamilton Field
  • Georgian Bay Titans
  • 20 V 15
  • Aurora Barbarians
  • John Cooney
  • 18:45
  • Saltfleet HS
  • Brantford Harlequins
  • 34 V 17
  • Stoney Creek Camels RFC
  • Paul Whaling
  • 15:00
  • Fletchers Field
  • Aurora Barbarians
  • 19 V 39
  • Markham Irish
  • Stuart Findlay
  • 15:00
  • 67 Vince Jones Rd
  • Lindsay RFC
  • 39 V 17
  • Crusaders Rugby Club
  • Chris Ford
  • 15:00
  • Fletchers Field
  • Toronto Scottish
  • 42 V 7
  • Balmy Beach
  • Talal-Azmat Chaudhry
  • 13:30
  • Fletchers Field
  • Aurora Barbarians
  • 41 V 22
  • Markham Irish
  • Peter Kijak
  • 13:30
  • 67 Vince Jones Rd
  • Lindsay RFC
  • 44 V 7
  • Crusaders Rugby Club
  • Robert Burns
  • 13:30
  • Fletchers Field
  • Toronto Scottish
  • 27 V 22
  • Balmy Beach
  • James Andaloro
  • 15:00
  • Ajax Wanderers
  • Ajax Wanderers
  • 15 V 27
  • Peterborough Pagans
  • Stephen Gasparek
  • 15:00
  • London St George
  • London St George
  • 55 V 26
  • Barrie RFC
  • Kevin Noble
  • 15:00
  • Thompson Park
  • Oshawa Vikings
  • 24 V 27
  • Toronto Nomads
  • Daniel Gana
  • 15:30
  • Waterloo RFC
  • Waterloo County
  • 72 V 3
  • Brampton Beavers
  • Brian Bell
  • 13:30
  • Ajax Wanderers
  • Ajax Wanderers
  • 24 V 15
  • Peterborough Pagans
  • Andrew Gardiner (Pending)
  • 13:30
  • London St George
  • London St George
  • 34 V 33
  • Barrie RFC
  • John Weller
  • 13:30
  • Thompson Park
  • Oshawa Vikings
  • 22 V 30
  • Toronto Nomads
  • 14:00
  • Waterloo RFC
  • Waterloo County
  • 49 V 26
  • Brampton Beavers
  • Michael Hargrave
  • 12:00
  • Fletchers Field
  • Toronto Saracens
  • 81 V 0
  • Yeomen Lions
  • Osama Naqvi
  • 12:30
  • Waterloo RFC
  • Waterloo County
  • 12 V 51
  • Aurora Barbarians
  • John Woolley
  • 13:00
  • Niagara Wasps
  • Niagara Wasps
  • 22 V 50
  • Toronto Scottish
  • Susan Heald
  • 11:00
  • Waterloo RFC
  • Waterloo County
  • 24 V 22
  • Aurora Barbarians
  • Eric Ciezar
  • 11:30
  • Niagara Wasps
  • Niagara Wasps
  • 31 V 10
  • Toronto Scottish
  • Antony Kearsley
  • 15:00
  • Crusaders Rugby Club
  • Crusaders Rugby Club
  • 25 V 10
  • Toronto Dragons
  • Peter Ragell
  • crusaders academy 3rd
  • 15:00
  • Gellert CC
  • North Halton
  • 10 V 19
  • Brock
  • Bob Ford-King
  • russell
  • 12:00
  • Mary Ann Sills Park
  • Belleville Bulldogs
  • 31 V 15
  • Peterborough Pagans
  • Mike Chambers
  • mck e.
  • 12:00
  • Jim Hamilton Field
  • Barrie RFC
  • 5 V 43
  • Toronto Nomads
  • Mark Burke
  • mck w.
  • 12:00
  • Ajax Wanderers
  • Ajax Wanderers
  • 106 V 0
  • Toronto Muddy York
  • ajax 3/muddy york
  • 12:00
  • Fletchers Field
  • Toronto Dragons
  • 12 V 26
  • Bay Street Pigs
  • Khalil Ajram
  • toronto dragons 2/ bay street pigs 3
  • 12:00
  • Harlequin RFC
  • Brantford Harlequins
  • 69 V 19
  • London St George
  • James Roszel
  • 12:00
  • Saltfleet HS
  • Stoney Creek Camels RFC
  • 56 V 7
  • Hamilton Hornets
  • Jeff Dahl
  • 15:00
  • Mary Ann Sills Park
  • Belleville Bulldogs
  • 24 V 27
  • Balmy Beach
  • Ben Stinson
  • balmy beach academy
  • 15:00
  • CDCI West Field
  • Cobourg Saxons
  • 5 V 60
  • Vaughan Yeomen
  • Khalil Bheriani
  • keenan division a
  • 15:00
  • Fletchers Field
  • Toronto Saracens
  • 3 V 49
  • Bay Street Pigs
  • Joe Scrozzo
  • keenan division a
  • 13:30
  • CDCI West Field
  • Cobourg Saxons
  • 24 V 27
  • Vaughan Yeomen
  • Shawn Carmichael
  • cobourg second team/vaughan yeomen second team
  • 13:30
  • Fletchers Field
  • Toronto Saracens
  • 12 V 29
  • Bay Street Pigs
  • Breanne Freeman
  • toronto saracens second team/bay street pigs second team
  • 18:45
  • Saltfleet HS
  • Brantford Harlequins
  • 50 V 14
  • Stoney Creek Camels RFC
  • Dale Hall