Latest Fixtures

  • Time
  • Venue
  • Home
  •  
  • Away
  • Referee
  • Comment
  • 19:00
  • Concordia Stadium
  • Concordia University
  • V
  • Université de Sherbrooke
  • Venue: Concordia Stadium
  • 19:00
  • Stade Percival-Molson
  • McGill University
  • V
  • ETS
  • Venue: Stade Percival-Molson
  • 13:00
  • Matt Anthony Field
  • University of Ottawa
  • V
  • Bishop's University
  • Venue: Matt Anthony Field
  • 13:00
  • Stade Percival-Molson
  • McGill University
  • V
  • Université de Montreal
  • Venue: Stade Percival-Molson
  • 13:00
  • Universite de Sherbrooke
  • Université de Sherbrooke
  • V
  • Bishop's University
  • Venue: Universite de Sherbrooke
  • 14:00
  • Carleton University
  • Carleton University
  • V
  • Concordia University
  • Venue: Carleton University
  • 16:00
  • Matt Anthony Field
  • University of Ottawa
  • V
  • Université Laval
  • Venue: Matt Anthony Field
  • 19:00
  • Terrain Vincent d'Indy
  • Université de Montreal
  • V
  • Carleton University
  • Venue: Terrain Vincent d'Indy
  • 13:00
  • Stade Telus-UL
  • Université Laval
  • V
  • McGill University
  • Venue: Stade Telus-UL
  • 13:30
  • Coulter Field
  • Bishop's University
  • V
  • Concordia University
  • Venue: Coulter Field
  • 15:00
  • Universite de Sherbrooke
  • Université de Sherbrooke
  • V
  • University of Ottawa
  • Venue: Universite de Sherbrooke
  • 16:00
  • Matt Anthony Field
  • University of Ottawa
  • V
  • Université de Montreal
  • Venue: Matt Anthony Field
  • 16:00
  • Stade Telus-UL
  • Université Laval
  • V
  • Bishop's University
  • Venue: Stade Telus-UL
  • 18:00
  • Carleton University
  • Carleton University
  • V
  • Université de Sherbrooke
  • Venue: Carleton University
  • 13:00
  • Concordia Stadium
  • Concordia University
  • V
  • McGill University
  • Venue: Concordia Stadium
  • 13:00
  • Queen's University
  • Queen's University
  • V
  • University of Waterloo
  • Venue: Queen's University
  • 13:00
  • Brock University
  • Brock University
  • V
  • University of Toronto
  • Venue: Brock University
  • 15:00
  • University of Western Ontario
  • University of Western Ontario
  • V
  • Royal Military College
  • Venue: University of Western Ontario
  • 13:00
  • University of Guelph
  • University of Guelph
  • V
  • McMaster University
  • Venue: University of Guelph
  • 18:30
  • Trent University
  • Trent University
  • V
  • Wilfrid Laurier University
  • Venue: Trent University
  • 13:00
  • Queen's University
  • Queen's University
  • V
  • Wilfrid Laurier University
  • Venue: Queen's University
  • 14:00
  • McMaster University
  • McMaster University
  • V
  • Trent University
  • Venue: McMaster University
  • 14:00
  • University of Waterloo
  • University of Waterloo
  • V
  • Brock University
  • Venue: University of Waterloo
  • 15:00
  • University of Western Ontario
  • University of Western Ontario
  • V
  • University of Guelph
  • Venue: University of Western Ontario
  • 17:00
  • University of Toronto - St. George Campus
  • University of Toronto
  • V
  • Royal Military College
  • Venue: University of Toronto - St. George Campus
  • 15:00
  • Brock University
  • Brock University
  • V
  • McMaster University
  • Venue: Brock University
  • 15:00
  • Royal Military College
  • Royal Military College
  • V
  • University of Guelph
  • Venue: Royal Military College
  • 16:00
  • University of Waterloo
  • University of Waterloo
  • V
  • Trent University
  • Venue: University of Waterloo
  • 19:00
  • University of Toronto - St. George Campus
  • University of Toronto
  • V
  • Queen's University
  • Venue: University of Toronto - St. George Campus
  • 13:00
  • Wilfrid Laurier University
  • Wilfrid Laurier University
  • V
  • University of Western Ontario
  • Venue: Wilfrid Laurier University
  • 16:30
  • Trent University
  • Trent University
  • V
  • University of Waterloo
  • Venue: Trent University
  • 19:00
  • University of Toronto - St. George Campus
  • University of Toronto
  • V
  • Wilfrid Laurier University
  • Venue: University of Toronto - St. George Campus
  • 19:00
  • York University
  • York U
  • V
  • McMaster University
  • Venue: York University
  • 13:00
  • University of Western Ontario
  • University of Western Ontario
  • V
  • Queen's University
  • Venue: University of Western Ontario
  • 13:00
  • Queen's University
  • Queen's University
  • V
  • University of Guelph
  • Venue: Queen's University
  • 17:00
  • York University
  • York U
  • V
  • University of Western Ontario
  • Venue: York University
  • 19:15
  • Wilfrid Laurier University
  • Wilfrid Laurier University
  • V
  • Brock University
  • Venue: Wilfrid Laurier University
  • 12:00
  • University of Waterloo
  • University of Waterloo
  • V
  • University of Toronto
  • Venue: University of Waterloo
  • 19:00
  • University of Western Ontario
  • University of Western Ontario
  • V
  • University of Guelph
  • Venue: University of Western Ontario
  • 13:00
  • Brock University
  • Brock University
  • V
  • University of Toronto
  • Venue: Brock University
  • 19:15
  • Wilfrid Laurier University
  • Wilfrid Laurier University
  • V
  • Trent University
  • Venue: Wilfrid Laurier University
  • 12:00
  • McMaster University
  • McMaster University
  • V
  • Queen's University
  • Venue: McMaster University
  • 13:00
  • Trent University
  • Trent University
  • V
  • Brock University
  • womens
  • Venue: Trent University
  • 18:30
  • Queen's University
  • Queen's University
  • V
  • University of Ottawa
  • womens
  • Venue: Queen's University
  • 13:00
  • Queen's University
  • Queen's University
  • V
  • Trent University
  • mens
  • Venue: Queen's University
  • 15:00
  • Queen's University
  • Queen's University
  • V
  • Trent University
  • mens
  • Venue: Queen's University
  • 16:30
  • University of Guelph
  • University of Guelph
  • V
  • Wilfrid Laurier University
  • mens
  • Venue: University of Guelph
  • 11:00
  • University of Guelph
  • University of Guelph
  • V
  • University of Ottawa
  • womens
  • Venue: University of Guelph
  • 13:00
  • McMaster University
  • Brock University
  • V
  • McMaster University
  • womens
  • Venue: McMaster University
  • 13:00
  • University of Guelph
  • University of Guelph
  • V
  • University of Ottawa
  • womens
  • Venue: University of Guelph
  • 14:30
  • McMaster University
  • University of Western Ontario
  • V
  • Brock University
  • womens
  • Venue: McMaster University
  • 16:00
  • McMaster University
  • McMaster University
  • V
  • University of Western Ontario
  • womens
  • Venue: McMaster University
  • 10:00
  • University of Guelph
  • University of Guelph
  • V
  • McMaster University
  • mens
  • Venue: University of Guelph
  • 16:00
  • Queen's University
  • Queen's University
  • V
  • Concordia University
  • womens
  • Venue: Queen's University
  • 17:00
  • Queen's University
  • Queen's University
  • V
  • Carleton University
  • womens
  • Venue: Queen's University
  • 12:00
  • Wilfrid Laurier University
  • Wilfrid Laurier University
  • V
  • University of Guelph
  • mens
  • Venue: Wilfrid Laurier University
  • 16:30
  • Royal Military College
  • Royal Military College
  • V
  • St. Lawrence College
  • mens
  • Venue: Royal Military College
  • 13:00
  • Brock University
  • Brock University
  • V
  • Seneca College
  • mens
  • Venue: Brock University
  • 15:00
  • Queen's University
  • Queen's University
  • V
  • University of Ottawa
  • mens
  • Venue: Queen's University
  • 11:00
  • University of Guelph
  • University of Guelph
  • V
  • McMaster University
  • mens
  • Venue: University of Guelph
  • 15:00
  • Queen's University
  • Queen's University
  • V
  • University of Guelph
  • womens
  • Venue: Queen's University
  • 15:00
  • Queen's University
  • Queen's University
  • V
  • Wilfrid Laurier University
  • mens
  • Venue: Queen's University
  • 13:00
  • Thompson Park
  • Durham College
  • V
  • St. Lawrence College
  • Venue: Thompson Park
  • 15:00
  • Sheridan College - Trafalgar Campus
  • Sheridan College
  • V
  • Conestoga College
  • Venue: Sheridan College - Trafalgar Campus
  • 13:00
  • Fleming College
  • Fleming College
  • V
  • Algonquin College
  • Venue: Fleming College
  • 13:00
  • Mohawk Sports Park
  • Mohawk College
  • V
  • Seneca College
  • Venue: Mohawk Sports Park
  • 13:00
  • Riverside Park
  • Conestoga College
  • V
  • Georgian College
  • Venue: Riverside Park
  • 15:00
  • Exhibition Park
  • Guelph Redcoats
  • V
  • Niagara Wasps
  • Brian Bell
  • Venue: Exhibition Park
  • 15:00
  • Norm Perry Park
  • Sarnia Saints
  • V
  • Hamilton Hornets
  • Michael Hargrave
  • Venue: Norm Perry Park
  • 15:00
  • TBC
  • TBC
  • V
  • TBC 2
  • nru men cup final
  • Venue: TBC
  • 13:30
  • Tubs and Gee Gage
  • Balmy Beach
  • V
  • Crusaders Rugby Club
  • Ryan Stickle
  • 2nds fixture
  • Venue: Tubs and Gee Gage
  • 13:30
  • Ajax Wanderers
  • Barrie RFC
  • V
  • Ajax Wanderers
  • Marcel Pajor
  • 2nds fixture
  • Venue: Ajax Wanderers
  • 13:30
  • Bluevale Collegiate
  • Waterloo County
  • V
  • Burlington Centaurs
  • Benjamin Wood
  • Venue: Bluevale Collegiate
  • 15:00
  • Harlequins RFC
  • Brantford Harlequins
  • V
  • Toronto Scottish
  • Jon Butcher
  • 2nds fixture
  • Venue: Harlequins RFC
  • 13:30
  • Fletchers Field
  • Aurora Barbarians
  • V
  • Oshawa Vikings
  • Dale Hall
  • championship plate 3rd
  • Venue: Fletchers Field
    Assessor: Stephen Stothers-Robertson
  • 13:30
  • Harlequins RFC
  • Brantford Harlequins
  • V
  • Toronto Scottish
  • Daniel Gana
  • premier league cup final
  • Venue: Harlequins RFC
    Assessor: Matthew Pavone
  • 13:30
  • Fletchers Field
  • Markham Irish
  • V
  • Lindsay RFC
  • Robert Lefler (Pending)
  • premier league bronze
  • Venue: Fletchers Field
    Assessor: Peter Ragell
  • 15:00
  • Ajax Wanderers
  • Ajax Wanderers
  • V
  • Barrie RFC
  • Stephen Gasparek
  • championship bronze
  • Venue: Ajax Wanderers
  • 15:00
  • Tubs and Gee Gage
  • Balmy Beach
  • V
  • Crusaders Rugby Club
  • Stuart Findlay (Pending)
  • premier league plate final
  • Venue: Tubs and Gee Gage
    Assessor: Ryan Stickle
  • 15:00
  • TBC
  • London St George
  • V
  • Toronto Nomads
  • Paul Whaling
  • championship plate final
  • Venue: TBC
  • 15:00
  • Nicholls Oval
  • Peterborough Pagans
  • V
  • Stoney Creek Camels RFC
  • Andrew Gardiner
  • premier league plate 3rd
  • Venue: Nicholls Oval
  • 15:00
  • Bluevale Collegiate
  • Waterloo County
  • V
  • Burlington Centaurs
  • Peter Pender
  • championship cup final
  • Venue: Bluevale Collegiate
  • 13:00
  • Fletchers Field
  • Aurora Barbarians
  • V
  • Niagara Wasps
  • Amy Murray
  • bronze: lsf1 v. lsf2
  • Venue: Fletchers Field
  • 15:30
  • Fletchers Field
  • Toronto Saracens
  • V
  • Guelph Redcoats
  • Rebecca Matheson
  • cup final: wsf1 v. wsf2
  • Venue: Fletchers Field
    Assessor: Tyler Coad
  • 12:00
  • Bluevale Collegiate
  • Waterloo County
  • V
  • Brantford Harlequins
  • Eric Ciezar
  • round 2: owl west home
  • Venue: Bluevale Collegiate
  • 11:30
  • Fletchers Field
  • Toronto Saracens
  • V
  • Aurora Barbarians Guardian Angels
  • James Andaloro
  • final
  • Venue: Fletchers Field
  • 17:00
  • Lasalle SS
  • Kingston Panthers
  • V
  • Lanark Highlanders
  • Denis Aseltine
  • Venue: Lasalle SS
  • 12:00
  • Brockville Memorial
  • Brockville Privateers
  • V
  • Kingston Panthers
  • seminfinal 1st div1- 1st div2
  • Venue: Brockville Memorial
  • 12:00
  • Lower Reach Park, Smith Falls
  • Lanark Highlanders
  • V
  • Pembroke & Petawawa Valley
  • semifinal 2nd div1 vs 3rd div 1
  • Venue: Lower Reach Park, Smith Falls
  • 14:00
  • Army Navy & Air Force Veterans
  • Stratford Blackswans
  • V
  • Bruce County Rugby Football Club
  • John Joseph Mitchell
  • Venue: Army Navy & Air Force Veterans
  • 12:30
  • Army Navy & Air Force Veterans
  • Stratford Blackswans
  • V
  • Bruce County Rugby Football Club
  • John Joseph Mitchell
  • Venue: Army Navy & Air Force Veterans
  • 10:00
  • Fletchers Field
  • Guelph Redcoats
  • V
  • Barrie RFC
  • Nicolas Touret
  • semi final #2
  • Venue: Fletchers Field
  • 10:00
  • Fletchers Field
  • Oshawa Vikings
  • V
  • London St George
  • Stephen Stothers-Robertson
  • semi final #1
  • Venue: Fletchers Field
  • 12:15
  • Fletchers Field
  • TBC
  • V
  • TBC 2
  • Nicolas Touret
  • bronze: lsf1 vs lsf2
  • Venue: Fletchers Field
  • 12:15
  • Fletchers Field
  • TBC 2
  • V
  • TBC
  • Stephen Stothers-Robertson
  • final: wsf1 vs wsf2
  • Venue: Fletchers Field
  • 11:00
  • Fletchers Field
  • Barrie RFC
  • V
  • Fergus Highland
  • Tyler Coad
  • final: wsf1 vs wsf2
  • Venue: Fletchers Field
  • 10:30
  • Harlequins RFC
  • Brantford Harlequins
  • V
  • Stratford Blackswans
  • John Joseph Mitchell
  • u17 boys semi
  • Venue: Harlequins RFC
  • 10:30
  • Harlequins RFC
  • Sarnia Saints
  • V
  • Waterloo County
  • Michael Hargrave
  • u17 boys semi
  • Venue: Harlequins RFC
  • 13:30
  • Harlequins RFC
  • TBC
  • V
  • TBC 2
  • Michael Hargrave
  • nru u17 boys final
  • Venue: Harlequins RFC
    Assessor: Jeff Desruisseau
  • 12:30
  • Harlequins RFC
  • Fergus Highland
  • V
  • Guelph Redcoats
  • Jeff Desruisseau
  • nru u17 girls final
  • Venue: Harlequins RFC
    Assessor: Michael Hargrave
  • 11:30
  • Harlequins RFC
  • Brantford Harlequins
  • V
  • Sarnia Saints
  • Bob Mavrothalassitis
  • nru u15 boys rr #3
  • Venue: Harlequins RFC
  • 09:30
  • Harlequins RFC
  • Brantford Harlequins
  • V
  • Waterloo County
  • Jeff Desruisseau
  • u15 girls semi
  • Venue: Harlequins RFC
  • 09:30
  • Harlequins RFC
  • Fergus Highland
  • V
  • London St George
  • Bob Mavrothalassitis
  • u15 girls semi
  • Venue: Harlequins RFC
  • 11:30
  • Harlequins RFC
  • TBC
  • V
  • TBC 2
  • John Joseph Mitchell
  • u15 girls final
  • Venue: Harlequins RFC
  • 13:30
  • Eglinton Flats
  • Toronto Dragons
  • V
  • Brampton Beavers
  • James Phillips
  • Venue: Eglinton Flats
  • 19:00
  • Westwood Park
  • Cobourg Saxons
  • V
  • Brock RFC
  • Venue: Westwood Park
  • 12:00
  • Tubs and Gee Gage
  • Balmy Beach
  • V
  • Mississauga Blues
  • Jake White (Pending)
  • Venue: Tubs and Gee Gage
  • 12:00
  • Sunnybrook Park
  • Bay Street Pigs
  • V
  • Vaughan Yeomen
  • John Woolley
  • Venue: Sunnybrook Park
  • 13:45
  • Fletchers Field
  • Toronto Saracens
  • V
  • North Halton
  • Michael Kahn
  • keenan plate
  • Venue: Fletchers Field
  • 12:00
  • Fletchers Field
  • Balmy Beach
  • V
  • Oshawa Vikings
  • John McGee
  • tru final
  • Venue: Fletchers Field
  • 12:00
  • Fletchers Field
  • Barrie RFC
  • V
  • Cobourg Saxons
  • Peter Ragell
  • consolation final
  • Venue: Fletchers Field
  • 19:00
  • Ajax Wanderers
  • Ajax Wanderers
  • V
  • Cobourg Saxons
  • Joe Schissler (Pending)
  • bowl semi-final
  • Venue: Ajax Wanderers
  • 19:00
  • Fletchers Field
  • Balmy Beach
  • V
  • TBC
  • plate semi-final
  • Venue: Fletchers Field
  • 19:00
  • Fletchers Field
  • Markham Irish
  • V
  • Barrie RFC
  • Ryan Jones (Pending)
  • bowl semi-final
  • Venue: Fletchers Field
  • 19:00
  • Fletchers Field
  • Peterborough Pagans
  • V
  • Aurora Barbarians
  • championship semi-final
  • Venue: Fletchers Field
  • 19:00
  • Fletchers Field
  • Toronto Saracens
  • V
  • Crusaders Rugby Club
  • Ryan Stickle
  • championship semi-final
  • Venue: Fletchers Field
  • 19:00
  • Thompson Park
  • Ajax Wanderers
  • V
  • Peterborough Pagans
  • Nicole Kovacs
  • bowl semi-final
  • Venue: Thompson Park
  • 19:00
  • Fletchers Field
  • Aurora Barbarians
  • V
  • Belleville Bulldogs
  • Nicolas Touret
  • championship semi-final
  • Venue: Fletchers Field
  • 19:00
  • Fletchers Field
  • Oshawa Vikings
  • V
  • Toronto Saracens
  • James Andaloro (Pending)
  • semi final
  • Venue: Fletchers Field
  • 19:00
  • Fletchers Field
  • Crusaders Rugby Club
  • V
  • TBC
  • championship semifinal
  • Venue: Fletchers Field
  • 19:00
  • Fletchers Field
  • Oshawa Vikings
  • V
  • TBC
  • championship semi-final
  • Venue: Fletchers Field
  • 19:00
  • Fletchers Field
  • TBC
  • V
  • TBC 2
  • bowl semi-final
  • Venue: Fletchers Field
  • 19:00
  • Fletchers Field
  • TBC
  • V
  • TBC 2
  • bowl semi-final
  • Venue: Fletchers Field
  • 19:00
  • Fletchers Field
  • Barrie RFC
  • V
  • Oshawa Vikings
  • championship final
  • Venue: Fletchers Field
  • 19:00
  • Fletchers Field
  • Toronto Amazon
  • V
  • Peterborough Pagans
  • titans/ amazon vs. peterborough consolation final
  • Venue: Fletchers Field
  • 13:30
  • Rowan's Pitch
  • Barrhaven Scottish
  • V
  • Brockville Privateers
  • Venue: Rowan's Pitch
  • 12:00
  • St. Anne RFC
  • St. Anne RFC
  • V
  • Bytown Blues
  • Venue: St. Anne RFC
  • 10:00
  • Austin Dr.
  • Toronto Dragons /Nomads
  • V
  • Cobourg Saxons
  • Venue: Austin Dr.
  • 10:30
  • Austin Dr.
  • Waterloo County
  • V
  • Bytown Blues 1
  • Venue: Austin Dr.
  • 11:00
  • Austin Dr.
  • Waterloo County
  • V
  • Toronto Dragons /Nomads
  • Venue: Austin Dr.
  • 11:30
  • Austin Dr.
  • Cobourg Saxons
  • V
  • Bytown Blues 1
  • Venue: Austin Dr.
  • 12:00
  • Austin Dr.
  • Cobourg Saxons
  • V
  • Waterloo County
  • Venue: Austin Dr.
  • 12:30
  • Austin Dr.
  • Toronto Dragons /Nomads
  • V
  • Bytown Blues 1
  • Venue: Austin Dr.
  • 13:00
  • Austin Dr.
  • Mississauga / North Halton
  • V
  • Brantford Harlequins
  • Venue: Austin Dr.
  • 13:30
  • Austin Dr.
  • Barrhaven Scottish
  • V
  • Crusaders Rugby Club Knights
  • Venue: Austin Dr.
  • 14:00
  • Austin Dr.
  • Crusaders Rugby Club Knights
  • V
  • Mississauga / North Halton
  • Venue: Austin Dr.
  • 14:30
  • Austin Dr.
  • Guelph Redcoats
  • V
  • Barrhaven Scottish
  • Venue: Austin Dr.
  • 15:00
  • Austin Dr.
  • Barrhaven Scottish
  • V
  • Mississauga / North Halton
  • Venue: Austin Dr.
  • 15:30
  • Austin Dr.
  • Brantford Harlequins
  • V
  • Crusaders Rugby Club Knights
  • Venue: Austin Dr.
  • 16:00
  • Austin Dr.
  • Brock RFC
  • V
  • Fergus Highland
  • Venue: Austin Dr.
  • 16:45
  • Austin Dr.
  • Fergus Highland
  • V
  • Markham Irish
  • Venue: Austin Dr.
  • 17:30
  • Austin Dr.
  • Markham Irish
  • V
  • Brock RFC
  • Venue: Austin Dr.
  • 10:00
  • Tubs and Gee Gage
  • Balmy Beach
  • V
  • Cobourg Saxons
  • Chuyu Zhou
  • venue 5
  • Venue: Tubs and Gee Gage
  • 10:00
  • Brock Rugby Club
  • Brock RFC
  • V
  • Toronto City Youth Stallions
  • venue 3
  • Venue: Brock Rugby Club
  • 10:00
  • Eglinton Flats
  • Burlington Centaurs
  • V
  • Dragons/Nomads
  • venue 2
  • Venue: Eglinton Flats
  • 10:00
  • London St George
  • London St George
  • V
  • Sarnia Saints
  • Clive Slade
  • venue 6
  • Venue: London St George
  • 10:00
  • Bluevale Collegiate
  • Waterloo County
  • V
  • Mississauga / North Halton
  • Eric Ciezar
  • venue 4
  • Venue: Bluevale Collegiate
  • 10:30
  • Bluevale Collegiate
  • Ajax Wanderers
  • V
  • Hamilton Hornets
  • Eric Ciezar
  • venue 4
  • Venue: Bluevale Collegiate
  • 10:30
  • Eglinton Flats
  • Aurora Barbarians
  • V
  • Oshawa Vikings Black
  • venue 2
  • Venue: Eglinton Flats
  • 10:30
  • Nicholls Oval
  • Peterborough Pagans
  • V
  • Crusaders Rugby Club Pikes
  • venue 1
  • Venue: Nicholls Oval
  • 10:45
  • Tubs and Gee Gage
  • Brantford Harlequins
  • V
  • Balmy Beach
  • Chuyu Zhou
  • venue 5
  • Venue: Tubs and Gee Gage
  • 10:45
  • London St George
  • Crusaders Rugby Club Knights
  • V
  • London St George
  • Clive Slade
  • venue 6
  • Venue: London St George
  • 10:45
  • Brock Rugby Club
  • Lindsay RFC
  • V
  • Crusaders Rugby Club Lancers
  • venue 3
  • Venue: Brock Rugby Club
  • 11:00
  • Bluevale Collegiate
  • Hamilton Hornets
  • V
  • Waterloo County
  • Eric Ciezar
  • venue 4
  • Venue: Bluevale Collegiate
  • 11:00
  • Eglinton Flats
  • Oshawa Vikings Black
  • V
  • Burlington Centaurs
  • venue 2
  • Venue: Eglinton Flats
  • 11:15
  • Nicholls Oval
  • Fergus Highland
  • V
  • Peterborough Pagans
  • venue 1
  • Venue: Nicholls Oval
  • 11:30
  • Brock Rugby Club
  • Belleville Bulldogs
  • V
  • Toronto City Youth Stallions
  • venue 3
  • Venue: Brock Rugby Club
  • 11:30
  • Tubs and Gee Gage
  • Cobourg Saxons
  • V
  • Brantford Harlequins
  • Chuyu Zhou
  • venue 5
  • Venue: Tubs and Gee Gage
  • 11:30
  • Eglinton Flats
  • Dragons/Nomads
  • V
  • Aurora Barbarians
  • venue 2
  • Venue: Eglinton Flats
  • 11:30
  • Bluevale Collegiate
  • Mississauga / North Halton
  • V
  • Ajax Wanderers
  • Zach Snider
  • venue 4
  • Venue: Bluevale Collegiate
  • 11:30
  • London St George
  • Sarnia Saints
  • V
  • Crusaders Rugby Club Knights
  • Clive Slade
  • venue 6
  • Venue: London St George
  • 12:00
  • Eglinton Flats
  • Aurora Barbarians
  • V
  • Burlington Centaurs
  • venue 2
  • Venue: Eglinton Flats
  • 12:00
  • Nicholls Oval
  • Crusaders Rugby Club Pikes
  • V
  • Fergus Highland
  • venue 1
  • Venue: Nicholls Oval
  • 12:00
  • Bluevale Collegiate
  • Hamilton Hornets
  • V
  • Mississauga / North Halton
  • Zach Snider
  • venue 4
  • Venue: Bluevale Collegiate
  • 12:15
  • Brock Rugby Club
  • Brock RFC
  • V
  • Crusaders Rugby Club Lancers
  • venue 3
  • Venue: Brock Rugby Club
  • 12:30
  • Eglinton Flats
  • Dragons/Nomads
  • V
  • Oshawa Vikings Black
  • venue 2
  • Venue: Eglinton Flats
  • 12:30
  • Bluevale Collegiate
  • Waterloo County
  • V
  • Ajax Wanderers
  • Zach Snider
  • venue 4
  • Venue: Bluevale Collegiate
  • 10:30
  • Fletchers Field
  • Aurora Barbarians
  • V
  • London St George
  • Safa Khan (Pending)
  • venue 1
  • Venue: Fletchers Field
  • 10:30
  • Fletchers Field
  • Peterborough Pagans
  • V
  • Fergus Highland
  • June Carson
  • venue 1
  • Venue: Fletchers Field
  • 11:15
  • Fletchers Field
  • Ajax Wanderers
  • V
  • Brantford Harlequins
  • Safa Khan (Pending)
  • venue 1
  • Venue: Fletchers Field
  • 11:15
  • Fletchers Field
  • Brock RFC
  • V
  • Crusaders Rugby Club
  • June Carson
  • venue 1
  • Venue: Fletchers Field
  • 12:00
  • Fletchers Field
  • Belleville Bulldogs
  • V
  • Fergus Highland
  • Safa Khan (Pending)
  • venue 1
  • Venue: Fletchers Field
  • 12:00
  • Fletchers Field
  • Peterborough Pagans
  • V
  • Bruce County Rugby Football Club
  • June Carson
  • venue 1
  • Venue: Fletchers Field
  • 12:45
  • Fletchers Field
  • Ajax Wanderers
  • V
  • Waterloo County
  • Safa Khan (Pending)
  • venue 1
  • Venue: Fletchers Field
  • 12:45
  • Fletchers Field
  • Brock RFC
  • V
  • Guelph Redcoats
  • June Carson
  • venue 1
  • Venue: Fletchers Field
  • 13:00
  • Bluevale Collegiate
  • Waterloo County
  • V
  • Kent Havoc
  • Zach Snider
  • u17 girls
  • Venue: Bluevale Collegiate