Latest Fixtures

  • Time
  • Venue
  • Home
  •  
  • Away
  • Referee
  • Comment
  • 12:00
  • Twin Elm Rugby Park
  • Bytown Blues
  • V
  • Kingston Panthers
  • Venue: Twin Elm Rugby Park
  • 12:00
  • Ken Steele Park
  • Ottawa Wolves
  • V
  • Ottawa Irish
  • Venue: Ken Steele Park
  • 12:00
  • Petawawa CC
  • Petawawa-Pembroke & Valley RFC
  • V
  • Ottawa Beavers & Banshees RFC
  • Venue: Petawawa CC
  • 13:00
  • Brockville Memorial
  • Brockville Privateers RFC
  • V
  • Ottawa Irish
  • Venue: Brockville Memorial
  • 13:30
  • Rowans Pitch
  • Barrhaven Scottish
  • V
  • Ottawa Ospreys RFC
  • Venue: Rowans Pitch
  • 13:30
  • Lasalle SS
  • Kingston Panthers
  • V
  • Lanark Highlanders
  • Venue: Lasalle SS
  • 09:00
  • Westwood Park
  • TBC
  • V
  • TBC 2
  • Girls A/AA
  • Venue: Westwood Park
  • 09:00
  • St Mary Catholic Secondary School
  • TBC
  • V
  • TBC 2
  • Girls A/AA
  • Venue: St Mary Catholic Secondary School
  • 09:00
  • St Mary Catholic Secondary School
  • TBC
  • V
  • TBC 2
  • Girls A/AA
  • Venue: St Mary Catholic Secondary School
  • 09:00
  • Westwood Park
  • TBC
  • V
  • TBC 2
  • Boys A/AA
  • Venue: Westwood Park
  • 13:00
  • London St George
  • TBC
  • V
  • TBC 2
  • Boys AAA
  • Venue: London St George
  • 08:00
  • London St George
  • TBC
  • V
  • TBC 2
  • Boys AAA
  • Venue: London St George
  • 10:00
  • St Mary Catholic Secondary School
  • TBC
  • V
  • TBC 2
  • Boys A/AA
  • Venue: St Mary Catholic Secondary School
  • 09:30
  • London St George
  • TBC
  • V
  • TBC 2
  • Boys AAA
  • Venue: London St George
  • 09:30
  • St Mary Catholic Secondary School
  • TBC
  • V
  • TBC 2
  • Boys A/AA
  • Venue: St Mary Catholic Secondary School
  • 12:00
  • Lower Reach Park-Smith Falls
  • Lanark Highlanders
  • V
  • Kingston Panthers
  • Venue: Lower Reach Park-Smith Falls
  • 12:00
  • Twin Elm Rugby Park
  • Ottawa Beavers & Banshees RFC
  • V
  • Ottawa Irish
  • Venue: Twin Elm Rugby Park
  • 12:00
  • Colonel By HS
  • Ottawa Irish
  • V
  • Barrhaven Scottish
  • Venue: Colonel By HS
  • 12:00
  • Twin Elm Rugby Park
  • Ottawa Ospreys RFC
  • V
  • Petawawa-Pembroke & Valley RFC
  • Venue: Twin Elm Rugby Park
  • 12:00
  • Ken Steele Park
  • Ottawa Wolves
  • V
  • Bytown Blues
  • Venue: Ken Steele Park
  • 13:00
  • Brockville Memorial
  • Brockville Privateers RFC
  • V
  • Ottawa Ospreys RFC
  • Venue: Brockville Memorial
  • 13:30
  • Rowans Pitch
  • Barrhaven Scottish
  • V
  • Lanark Highlanders
  • Venue: Rowans Pitch
  • 13:30
  • Lasalle SS
  • Kingston Panthers
  • V
  • Petawawa-Pembroke & Valley RFC
  • Venue: Lasalle SS
  • 15:30
  • Lasalle SS
  • Kingston Panthers
  • V
  • Ottawa Irish
  • Venue: Lasalle SS
  • 12:00
  • Rowans Pitch
  • Barrhaven Scottish
  • V
  • Ottawa Ospreys RFC
  • Venue: Rowans Pitch
  • 12:00
  • Lasalle SS
  • Kingston Panthers
  • V
  • Ottawa Irish
  • Venue: Lasalle SS
  • 12:00
  • Twin Elm Rugby Park
  • Ottawa Beavers & Banshees RFC
  • V
  • Kingston Panthers
  • Venue: Twin Elm Rugby Park
  • 12:00
  • Twin Elm Rugby Park
  • Ottawa Irish
  • V
  • Bytown Blues
  • Venue: Twin Elm Rugby Park
  • 12:00
  • Petawawa CC
  • Petawawa-Pembroke & Valley RFC
  • V
  • Lanark Highlanders
  • Venue: Petawawa CC
  • 12:00
  • Petawawa CC
  • Petawawa-Pembroke & Valley RFC
  • V
  • Ottawa Wolves
  • Venue: Petawawa CC
  • 13:00
  • Brockville Memorial
  • Brockville Privateers RFC
  • V
  • Kingston Panthers
  • Venue: Brockville Memorial
  • 13:30
  • Colonel By HS
  • Ottawa Irish
  • V
  • Barrhaven Scottish
  • Venue: Colonel By HS
  • 13:30
  • Twin Elm Rugby Park
  • Ottawa Ospreys RFC
  • V
  • Lanark Highlanders
  • Venue: Twin Elm Rugby Park
  • 12:00
  • Rowans Pitch
  • Barrhaven Scottish
  • V
  • Petawawa-Pembroke & Valley RFC
  • Venue: Rowans Pitch
  • 12:00
  • Lasalle SS
  • Kingston Panthers
  • V
  • Ottawa Ospreys RFC
  • Venue: Lasalle SS
  • 12:00
  • Twin Elm Rugby Park
  • Ottawa Beavers & Banshees RFC
  • V
  • Bytown Blues
  • Venue: Twin Elm Rugby Park
  • 12:00
  • Colonel By HS
  • Ottawa Irish
  • V
  • Lanark Highlanders
  • Venue: Colonel By HS
  • 12:00
  • Twin Elm Rugby Park
  • Ottawa Irish
  • V
  • Petawawa-Pembroke & Valley RFC
  • Venue: Twin Elm Rugby Park
  • 12:00
  • Ken Steele Park
  • Ottawa Wolves
  • V
  • Kingston Panthers
  • Venue: Ken Steele Park
  • 13:00
  • Brockville Memorial
  • Brockville Privateers RFC
  • V
  • Lanark Highlanders
  • Venue: Brockville Memorial
  • 13:30
  • Rowans Pitch
  • Barrhaven Scottish
  • V
  • Kingston Panthers
  • Venue: Rowans Pitch
  • 13:30
  • Twin Elm Rugby Park
  • Ottawa Irish
  • V
  • Ottawa Ospreys RFC
  • Venue: Twin Elm Rugby Park
  • 12:30
  • Tubs and Gee Gage
  • Balmy Beach
  • V
  • Guelph RFC Redcoats
  • Daniel Gana
  • Round 2
  • Venue: Tubs and Gee Gage
  • 12:30
  • Harlequins RFC
  • Brantford Harlequins
  • V
  • Oshawa Vikings
  • Paul Whaling
  • Round 2
  • Venue: Harlequins RFC
  • 12:30
  • Eglinton Flats
  • Toronto Nomads
  • V
  • Aurora Barbarians
  • James Phillips
  • Round 2
  • Venue: Eglinton Flats
  • 12:30
  • Fletchers Field
  • Aurora Barbarians
  • V
  • Oshawa Vikings
  • Round 3
  • Venue: Fletchers Field
  • 12:30
  • Exhibition Park
  • Guelph RFC Redcoats
  • V
  • Brantford Harlequins
  • Round 3
  • Venue: Exhibition Park
  • 12:30
  • Eglinton Flats
  • Toronto Nomads
  • V
  • Balmy Beach
  • Round 3
  • Venue: Eglinton Flats
  • 12:30
  • Tubs and Gee Gage
  • Balmy Beach
  • V
  • Aurora Barbarians
  • Round 4
  • Venue: Tubs and Gee Gage
  • 12:30
  • Harlequins RFC
  • Brantford Harlequins
  • V
  • Toronto Nomads
  • Round 4
  • Venue: Harlequins RFC
  • 12:30
  • Thompson Park
  • Oshawa Vikings
  • V
  • Guelph RFC Redcoats
  • Round 4
  • Venue: Thompson Park
  • 12:30
  • Tubs and Gee Gage
  • Balmy Beach
  • V
  • Toronto Nomads
  • Round 5
  • Venue: Tubs and Gee Gage
  • 12:30
  • Harlequins RFC
  • Brantford Harlequins
  • V
  • Guelph RFC Redcoats
  • Round 5
  • Venue: Harlequins RFC
  • 12:30
  • Thompson Park
  • Oshawa Vikings
  • V
  • Aurora Barbarians
  • Round 5
  • Venue: Thompson Park
  • 11:00
  • Harlequins RFC
  • Brantford Harlequins
  • V
  • Oshawa Vikings
  • Round 2
  • Venue: Harlequins RFC
  • 11:00
  • Eglinton Flats
  • Toronto Nomads
  • V
  • Caledon Cavaliers RFC Guardian Angels
  • Round 2
  • Venue: Eglinton Flats
  • 11:00
  • Fletchers Field
  • Caledon Cavaliers RFC Guardian Angels
  • V
  • Oshawa Vikings
  • Round 3
  • Venue: Fletchers Field
  • 11:00
  • Eglinton Flats
  • Toronto Nomads
  • V
  • Balmy Beach
  • Round 3
  • Venue: Eglinton Flats
  • 11:00
  • Tubs and Gee Gage
  • Balmy Beach
  • V
  • Caledon Cavaliers RFC Guardian Angels
  • Round 4
  • Venue: Tubs and Gee Gage
  • 11:00
  • Harlequins RFC
  • Brantford Harlequins
  • V
  • Toronto Nomads
  • Round 4
  • Venue: Harlequins RFC
  • 11:00
  • Tubs and Gee Gage
  • Balmy Beach
  • V
  • Toronto Nomads
  • Round 5
  • Venue: Tubs and Gee Gage
  • 11:00
  • Thompson Park
  • Oshawa Vikings
  • V
  • Caledon Cavaliers RFC Guardian Angels
  • Round 5
  • Venue: Thompson Park
  • 15:30
  • Ajax Wanderers
  • Ajax Wanderers
  • V
  • Oshawa Vikings
  • Stephen Stothers-Robertson
  • Round 2
  • Venue: Ajax Wanderers
  • 15:30
  • Tubs and Gee Gage
  • Balmy Beach
  • V
  • Peterborough Pagans
  • James Fitzgerald
  • Round 2
  • Venue: Tubs and Gee Gage
  • 15:30
  • Harlequins RFC
  • Brantford Harlequins
  • V
  • London St George
  • Peter Pender
  • Round 2
  • Venue: Harlequins RFC
  • 15:30
  • Crusaders Rugby Club
  • Crusaders Rugby Club
  • V
  • Vaughan Yeomen
  • Michael Jones
  • Round 2
  • Venue: Crusaders Rugby Club
  • 15:30
  • Fletchers Field
  • Markham Irish Canadian Rugby Club
  • V
  • Barrie RFC
  • Gabriel Di Nota
  • Round 2
  • Venue: Fletchers Field
  • 15:30
  • Eglinton Flats
  • Toronto Nomads
  • V
  • Burlington Centaurs
  • Andrew Gardiner (Pending)
  • Round 2
  • Venue: Eglinton Flats
  • 15:30
  • Fletchers Field
  • Toronto Scottish
  • V
  • Aurora Barbarians
  • Talal Chaudhry (Pending)
  • Round 2
  • Venue: Fletchers Field
  • 15:30
  • Bluevale Collegiate
  • Waterloo County
  • V
  • Guelph RFC
  • Jake White
  • Round 2
  • Venue: Bluevale Collegiate
  • 15:30
  • Ajax Wanderers
  • Ajax Wanderers
  • V
  • Toronto Scottish
  • Round 3
  • Venue: Ajax Wanderers
  • 15:30
  • Fletchers Field
  • Aurora Barbarians
  • V
  • Oshawa Vikings
  • Round 3
  • Venue: Fletchers Field
  • 15:30
  • Jim Hamilton Field
  • Barrie RFC
  • V
  • Balmy Beach
  • Round 3
  • Venue: Jim Hamilton Field
  • 15:30
  • Sherwood Forest Park
  • Burlington Centaurs
  • V
  • Crusaders Rugby Club
  • Round 3
  • Venue: Sherwood Forest Park
  • 15:30
  • Exhibition Park
  • Guelph RFC
  • V
  • Brantford Harlequins
  • Round 3
  • Venue: Exhibition Park
  • 15:30
  • Nicholls Oval
  • Peterborough Pagans
  • V
  • Markham Irish Canadian Rugby Club
  • Round 3
  • Venue: Nicholls Oval
  • 15:30
  • Eglinton Flats
  • Toronto Nomads
  • V
  • Vaughan Yeomen
  • Round 3
  • Venue: Eglinton Flats
  • 15:30
  • Bluevale Collegiate
  • Waterloo County
  • V
  • London St George
  • Round 3
  • Venue: Bluevale Collegiate
  • 15:30
  • Tubs and Gee Gage
  • Balmy Beach
  • V
  • Aurora Barbarians
  • Round 4
  • Venue: Tubs and Gee Gage
  • 15:30
  • Harlequins RFC
  • Brantford Harlequins
  • V
  • Burlington Centaurs
  • Round 4
  • Venue: Harlequins RFC
  • 15:30
  • London St George
  • London St George
  • V
  • Crusaders Rugby Club
  • Round 4
  • Venue: London St George
  • 15:30
  • Fletchers Field
  • Markham Irish Canadian Rugby Club
  • V
  • Ajax Wanderers
  • Round 4
  • Venue: Fletchers Field
  • 15:30
  • Thompson Park
  • Oshawa Vikings
  • V
  • Barrie RFC
  • Round 4
  • Venue: Thompson Park
  • 15:30
  • Eglinton Flats
  • Toronto Nomads
  • V
  • Waterloo County
  • Round 4
  • Venue: Eglinton Flats
  • 15:30
  • Fletchers Field
  • Toronto Scottish
  • V
  • Peterborough Pagans
  • Round 4
  • Venue: Fletchers Field
  • 15:30
  • St Jean de Brebeuf CHS
  • Vaughan Yeomen
  • V
  • Guelph RFC
  • Round 4
  • Venue: St Jean de Brebeuf CHS
  • 20:30
  • Georgian College - JC Massie Field
  • Barrie RFC
  • V
  • Aurora Barbarians
  • Round 5
  • Venue: Georgian College - JC Massie Field
  • 19:00
  • London St George
  • London St George
  • V
  • Waterloo County
  • Round 5
  • Venue: London St George
  • 15:30
  • Harlequins RFC
  • Brantford Harlequins
  • V
  • Guelph RFC
  • Round 5
  • Venue: Harlequins RFC
  • 15:30
  • Sherwood Forest Park
  • Burlington Centaurs
  • V
  • Vaughan Yeomen
  • Round 5
  • Venue: Sherwood Forest Park
  • 15:30
  • Crusaders Rugby Club
  • Crusaders Rugby Club
  • V
  • Toronto Nomads
  • Round 5
  • Venue: Crusaders Rugby Club
  • 15:30
  • Fletchers Field
  • Markham Irish Canadian Rugby Club
  • V
  • Toronto Scottish
  • Round 5
  • Venue: Fletchers Field
  • 15:30
  • Thompson Park
  • Oshawa Vikings
  • V
  • Ajax Wanderers
  • Round 5
  • Venue: Thompson Park
  • 15:30
  • Nicholls Oval
  • Peterborough Pagans
  • V
  • Balmy Beach
  • Round 5
  • Venue: Nicholls Oval
  • 14:00
  • Ajax Wanderers
  • Ajax Wanderers
  • V
  • Oshawa Vikings
  • Round 2
  • Venue: Ajax Wanderers
  • 14:00
  • Tubs and Gee Gage
  • Balmy Beach
  • V
  • Peterborough Pagans
  • Round 2
  • Venue: Tubs and Gee Gage
  • 14:00
  • Harlequins RFC
  • Brantford Harlequins
  • V
  • London St George
  • Jon Butcher
  • Round 2
  • Venue: Harlequins RFC
  • 14:00
  • Crusaders Rugby Club
  • Crusaders Rugby Club
  • V
  • Vaughan Yeomen
  • Round 2
  • Venue: Crusaders Rugby Club
  • 14:00
  • Fletchers Field
  • Markham Irish Canadian Rugby Club
  • V
  • Barrie RFC
  • Round 2
  • Venue: Fletchers Field
  • 14:00
  • Eglinton Flats
  • Toronto Nomads
  • V
  • Burlington Centaurs
  • Round 2
  • Venue: Eglinton Flats
  • 14:00
  • Fletchers Field
  • Toronto Scottish
  • V
  • Aurora Barbarians
  • Round 2
  • Venue: Fletchers Field
  • 14:00
  • Bluevale Collegiate
  • Waterloo County
  • V
  • Guelph RFC Redcoats
  • Round 2
  • Venue: Bluevale Collegiate
  • 14:00
  • Ajax Wanderers
  • Ajax Wanderers
  • V
  • Toronto Scottish
  • Round 3
  • Venue: Ajax Wanderers
  • 14:00
  • Fletchers Field
  • Aurora Barbarians
  • V
  • Oshawa Vikings
  • Round 3
  • Venue: Fletchers Field
  • 14:00
  • Jim Hamilton Field
  • Barrie RFC
  • V
  • Balmy Beach
  • Round 3
  • Venue: Jim Hamilton Field
  • 14:00
  • Sherwood Forest Park
  • Burlington Centaurs
  • V
  • Crusaders Rugby Club
  • Round 3
  • Venue: Sherwood Forest Park
  • 14:00
  • Exhibition Park
  • Guelph RFC Redcoats
  • V
  • Brantford Harlequins
  • Round 3
  • Venue: Exhibition Park
  • 14:00
  • Nicholls Oval
  • Peterborough Pagans
  • V
  • Markham Irish Canadian Rugby Club
  • Round 3
  • Venue: Nicholls Oval
  • 14:00
  • Eglinton Flats
  • Toronto Nomads
  • V
  • Vaughan Yeomen
  • Round 3
  • Venue: Eglinton Flats
  • 14:00
  • Bluevale Collegiate
  • Waterloo County
  • V
  • London St George
  • Round 3
  • Venue: Bluevale Collegiate
  • 14:00
  • Tubs and Gee Gage
  • Balmy Beach
  • V
  • Aurora Barbarians
  • Round 4
  • Venue: Tubs and Gee Gage
  • 14:00
  • Harlequins RFC
  • Brantford Harlequins
  • V
  • Burlington Centaurs
  • Round 4
  • Venue: Harlequins RFC
  • 14:00
  • London St George
  • London St George
  • V
  • Crusaders Rugby Club
  • Round 4
  • Venue: London St George
  • 14:00
  • Fletchers Field
  • Markham Irish Canadian Rugby Club
  • V
  • Ajax Wanderers
  • Round 4
  • Venue: Fletchers Field
  • 14:00
  • Thompson Park
  • Oshawa Vikings
  • V
  • Barrie RFC
  • Round 4
  • Venue: Thompson Park
  • 14:00
  • Eglinton Flats
  • Toronto Nomads
  • V
  • Waterloo County
  • Round 4
  • Venue: Eglinton Flats
  • 14:00
  • Fletchers Field
  • Toronto Scottish
  • V
  • Peterborough Pagans
  • Round 4
  • Venue: Fletchers Field
  • 14:00
  • St Jean de Brebeuf CHS
  • Vaughan Yeomen
  • V
  • Guelph RFC Redcoats
  • Round 4
  • Venue: St Jean de Brebeuf CHS
  • 19:00
  • Georgian College - JC Massie Field
  • Barrie RFC
  • V
  • Aurora Barbarians
  • Round 5
  • Venue: Georgian College - JC Massie Field
  • 00:00
  • London St George
  • London St George
  • V
  • Waterloo County
  • Round 5
  • Venue: London St George
  • 14:00
  • Harlequins RFC
  • Brantford Harlequins
  • V
  • Guelph RFC Redcoats
  • Round 5
  • Venue: Harlequins RFC
  • 14:00
  • Sherwood Forest Park
  • Burlington Centaurs
  • V
  • Vaughan Yeomen
  • Round 5
  • Venue: Sherwood Forest Park
  • 14:00
  • Crusaders Rugby Club
  • Crusaders Rugby Club
  • V
  • Toronto Nomads
  • Round 5
  • Venue: Crusaders Rugby Club
  • 14:00
  • Fletchers Field
  • Markham Irish Canadian Rugby Club
  • V
  • Toronto Scottish
  • Round 5
  • Venue: Fletchers Field
  • 14:00
  • Thompson Park
  • Oshawa Vikings
  • V
  • Ajax Wanderers
  • Round 5
  • Venue: Thompson Park
  • 14:00
  • Nicholls Oval
  • Peterborough Pagans
  • V
  • Balmy Beach
  • Round 5
  • Venue: Nicholls Oval
  • 12:00
  • Westwood Park
  • Cobourg Saxons
  • V
  • Belleville Bulldogs
  • Venue: Westwood Park
  • 12:00
  • Westwood Park
  • Cobourg Saxons
  • V
  • Peterborough Pagans
  • Venue: Westwood Park
  • 16:30
  • Crusaders Rugby Club
  • Crusaders Rugby Club
  • V
  • TBC
  • Stephen Stothers-Robertson
  • Toronto Arrows Academy
  • Venue: Crusaders Rugby Club
    Assessor: Jake White
  • 12:00
  • Fletchers Field
  • Aurora Barbarians
  • V
  • Barrie RFC
  • U21 Game - 60 mins
  • Venue: Fletchers Field
  • 15:00
  • Twin Elm Rugby Park
  • Ottawa Beavers & Banshees RFC
  • V
  • Rugby Club de Montreal
  • Sr. Mens
  • Venue: Twin Elm Rugby Park
  • 11:00
  • Royal Military College
  • Ontario Blues Men U19 Men
  • V
  • Ontario Blues Men U19 Men
  • Andrew Gardiner
  • Venue: Royal Military College
  • 13:30
  • Rowans Pitch
  • Barrhaven Scottish
  • V
  • Kingston Panthers
  • Old Boys
  • Venue: Rowans Pitch
  • 13:30
  • Oakfield Park
  • Lanark Highlanders
  • V
  • Barrhaven Scottish
  • Old Boys
  • Venue: Oakfield Park
  • 13:30
  • Lasalle SS
  • Kingston Panthers
  • V
  • Ottawa Senators Old Boys
  • Old Boys
  • Venue: Lasalle SS
  • 12:30
  • Mohawk SC
  • Hamilton Hornets
  • V
  • Stoney Creek Camels RFC
  • Venue: Mohawk SC
  • 12:30
  • Niagara Wasps
  • Niagara Wasps
  • V
  • Burlington Centaurs
  • Matthew Pavone
  • Venue: Niagara Wasps
  • 12:30
  • Norm Perry Park
  • Sarnia Saints
  • V
  • London St George
  • Venue: Norm Perry Park
  • 12:30
  • Bluevale Collegiate
  • Waterloo County
  • V
  • Fergus Highland
  • Stuart Blower
  • Venue: Bluevale Collegiate
  • 12:30
  • Sherwood Forest Park
  • Burlington Centaurs
  • V
  • Hamilton Hornets
  • Venue: Sherwood Forest Park
  • 12:30
  • Fergus Highland Rugby Club at Victoria Park
  • Fergus Highland
  • V
  • Sarnia Saints
  • Venue: Fergus Highland Rugby Club at Victoria Park
  • 12:30
  • Saltfleet HS
  • Stoney Creek Camels RFC
  • V
  • Niagara Wasps
  • Venue: Saltfleet HS
  • 12:30
  • Bluevale Collegiate
  • Waterloo County
  • V
  • London St George
  • Venue: Bluevale Collegiate
  • 12:30
  • Sherwood Forest Park
  • Burlington Centaurs
  • V
  • Fergus Highland
  • Venue: Sherwood Forest Park
  • 12:30
  • Mohawk SC
  • Hamilton Hornets
  • V
  • Sarnia Saints
  • Venue: Mohawk SC
  • 12:30
  • Niagara Wasps
  • Niagara Wasps
  • V
  • Waterloo County
  • Venue: Niagara Wasps
  • 12:30
  • Saltfleet HS
  • Stoney Creek Camels RFC
  • V
  • London St George
  • Venue: Saltfleet HS
  • 19:00
  • London St George
  • London St George
  • V
  • Waterloo County
  • Venue: London St George
  • 12:30
  • Sherwood Forest Park
  • Burlington Centaurs
  • V
  • Stoney Creek Camels RFC
  • Venue: Sherwood Forest Park
  • 12:30
  • Mohawk SC
  • Hamilton Hornets
  • V
  • Niagara Wasps
  • Venue: Mohawk SC
  • 12:30
  • Norm Perry Park
  • Sarnia Saints
  • V
  • Fergus Highland
  • Venue: Norm Perry Park
  • 15:30
  • Mohawk SC
  • Hamilton Hornets
  • V
  • Stoney Creek Camels RFC
  • Bob Mavrothalassitis (Pending)
  • Venue: Mohawk SC
  • 15:30
  • Niagara Wasps
  • Niagara Wasps
  • V
  • Norfolk Harvesters
  • Frank Lozano Gutierrez
  • Venue: Niagara Wasps
  • 15:30
  • Norm Perry Park
  • Sarnia Saints
  • V
  • Windsor Rogues
  • John Weller
  • Venue: Norm Perry Park
  • 15:30
  • Army Navy & Air Force Veterans
  • Stratford Blackswans
  • V
  • Fergus Highland
  • Clive Slade
  • Venue: Army Navy & Air Force Veterans
  • 15:30
  • Fergus Highland Rugby Club at Victoria Park
  • Fergus Highland
  • V
  • Sarnia Saints
  • Venue: Fergus Highland Rugby Club at Victoria Park
  • 15:30
  • Waterford District HS
  • Norfolk Harvesters
  • V
  • Hamilton Hornets
  • Venue: Waterford District HS
  • 15:30
  • Saltfleet HS
  • Stoney Creek Camels RFC
  • V
  • Niagara Wasps
  • Venue: Saltfleet HS
  • 15:30
  • Army Navy & Air Force Veterans
  • Stratford Blackswans
  • V
  • Windsor Rogues
  • Venue: Army Navy & Air Force Veterans
  • 15:30
  • Mohawk SC
  • Hamilton Hornets
  • V
  • Sarnia Saints
  • Venue: Mohawk SC
  • 15:30
  • Niagara Wasps
  • Niagara Wasps
  • V
  • Stratford Blackswans
  • Venue: Niagara Wasps
  • 15:30
  • Waterford District HS
  • Norfolk Harvesters
  • V
  • Fergus Highland
  • Venue: Waterford District HS
  • 15:30
  • Saltfleet HS
  • Stoney Creek Camels RFC
  • V
  • Windsor Rogues
  • Venue: Saltfleet HS
  • 15:30
  • Mohawk SC
  • Hamilton Hornets
  • V
  • Niagara Wasps
  • Venue: Mohawk SC
  • 15:30
  • Waterford District HS
  • Norfolk Harvesters
  • V
  • Stoney Creek Camels RFC
  • Venue: Waterford District HS
  • 15:30
  • Norm Perry Park
  • Sarnia Saints
  • V
  • Fergus Highland
  • Venue: Norm Perry Park
  • 15:30
  • AKO Park
  • Windsor Rogues
  • V
  • Stratford Blackswans
  • Venue: AKO Park
  • 14:00
  • Grimsby
  • Grimsby Gentlemen Rugby Football Club (GGRFC)
  • V
  • Stoney Creek Camels RFC
  • Venue: Grimsby
  • 14:00
  • Niagara Wasps
  • Niagara Wasps
  • V
  • Crusaders Rugby Club
  • Glenn Stewart
  • Venue: Niagara Wasps
  • 14:00
  • Bluevale Collegiate
  • Waterloo County
  • V
  • Owen Sound
  • Venue: Bluevale Collegiate
  • 14:00
  • Crusaders Rugby Club
  • Crusaders Rugby Club
  • V
  • Grimsby Gentlemen Rugby Football Club (GGRFC)
  • Venue: Crusaders Rugby Club
  • 14:00
  • Owen Sound
  • Owen Sound
  • V
  • Sarnia Saints
  • Venue: Owen Sound
  • 14:00
  • Saltfleet HS
  • Stoney Creek Camels RFC
  • V
  • Niagara Wasps
  • Venue: Saltfleet HS
  • 14:00
  • Grimsby
  • Grimsby Gentlemen Rugby Football Club (GGRFC)
  • V
  • Sarnia Saints
  • Venue: Grimsby
  • 14:00
  • Owen Sound
  • Owen Sound
  • V
  • Niagara Wasps
  • Venue: Owen Sound
  • 14:00
  • Saltfleet HS
  • Stoney Creek Camels RFC
  • V
  • Waterloo County
  • Venue: Saltfleet HS
  • 14:00
  • Grimsby
  • Grimsby Gentlemen Rugby Football Club (GGRFC)
  • V
  • Niagara Wasps
  • Venue: Grimsby
  • 14:00
  • Owen Sound
  • Owen Sound
  • V
  • Waterloo County
  • Venue: Owen Sound
  • 14:00
  • Norm Perry Park
  • Sarnia Saints
  • V
  • Crusaders Rugby Club
  • Venue: Norm Perry Park
  • 12:00
  • Mary Ann Sills Park
  • Belleville Bulldogs
  • V
  • Lindsay RFC
  • Venue: Mary Ann Sills Park
  • 12:00
  • Stephen Leacock Collegiate Institute
  • Scarborough RFC
  • V
  • Peterborough Pagans
  • Venue: Stephen Leacock Collegiate Institute
  • 12:00
  • Ajax Wanderers
  • Ajax Wanderers Women Senior
  • V
  • Lindsay RFC
  • Venue: Ajax Wanderers
  • 12:00
  • Nicholls Oval
  • Peterborough Pagans
  • V
  • Belleville Bulldogs
  • Venue: Nicholls Oval
  • 12:00
  • 67 Vince Jones Rd
  • Lindsay RFC
  • V
  • Scarborough RFC
  • Venue: 67 Vince Jones Rd
  • 12:00
  • Nicholls Oval
  • Peterborough Pagans
  • V
  • Ajax Wanderers Women Senior
  • Venue: Nicholls Oval
  • 12:00
  • 67 Vince Jones Rd
  • Lindsay RFC
  • V
  • Ajax Wanderers Women Senior
  • Venue: 67 Vince Jones Rd
  • 12:00
  • Stephen Leacock Collegiate Institute
  • Scarborough RFC
  • V
  • Belleville Bulldogs
  • Venue: Stephen Leacock Collegiate Institute
  • 12:00
  • Crusaders Rugby Club
  • Crusaders Rugby Club
  • V
  • Barrie RFC
  • Venue: Crusaders Rugby Club
  • 12:00
  • Austin Dr
  • Markham Irish Canadian Rugby Club
  • V
  • Toronto Lions RFC Lions/Scottish
  • Venue: Austin Dr
  • 12:00
  • Gellert CC
  • North Halton
  • V
  • Mississauga Blues Blues/Beavers
  • Venue: Gellert CC
  • 19:30
  • Mississauga Valleys
  • Mississauga Blues Blues/Beavers
  • V
  • Markham Irish Canadian Rugby Club
  • Venue: Mississauga Valleys
  • 12:00
  • Jim Hamilton Field
  • Barrie RFC
  • V
  • Crusaders Rugby Club
  • Venue: Jim Hamilton Field
  • 12:00
  • Sunnybrook Park
  • Toronto Lions RFC Lions/Scottish
  • V
  • North Halton
  • Venue: Sunnybrook Park
  • 12:00
  • Austin Dr
  • Markham Irish Canadian Rugby Club
  • V
  • Crusaders Rugby Club
  • Venue: Austin Dr
  • 12:00
  • Gellert CC
  • North Halton
  • V
  • Barrie RFC
  • Venue: Gellert CC
  • 12:00
  • Sunnybrook Park
  • Toronto Lions RFC Lions/Scottish
  • V
  • Mississauga Blues Blues/Beavers
  • Venue: Sunnybrook Park
  • 19:30
  • Mississauga Valleys
  • Mississauga Blues Blues/Beavers
  • V
  • Crusaders Rugby Club
  • Venue: Mississauga Valleys
  • 12:00
  • Jim Hamilton Field
  • Barrie RFC
  • V
  • North Halton
  • Venue: Jim Hamilton Field
  • 12:00
  • Sunnybrook Park
  • Toronto Lions RFC Lions/Scottish
  • V
  • Markham Irish Canadian Rugby Club
  • Venue: Sunnybrook Park
  • 15:30
  • Westwood Park
  • Cobourg Saxons
  • V
  • Mississauga Blues
  • Venue: Westwood Park
  • 15:30
  • Sunnybrook Park
  • Toronto Buccaneers
  • V
  • Balmy Beach
  • Venue: Sunnybrook Park
  • 15:30
  • Tubs and Gee Gage
  • Balmy Beach
  • V
  • Bay Street Pigs
  • Venue: Tubs and Gee Gage
  • 15:30
  • Westwood Park
  • Cobourg Saxons
  • V
  • Toronto Buccaneers
  • Venue: Westwood Park
  • 21:00
  • Mississauga Valleys
  • Mississauga Blues
  • V
  • Balmy Beach
  • Venue: Mississauga Valleys
  • 15:30
  • Sunnybrook Park
  • Bay Street Pigs
  • V
  • Toronto Buccaneers
  • Venue: Sunnybrook Park
  • 15:30
  • Tubs and Gee Gage
  • Balmy Beach
  • V
  • Cobourg Saxons
  • Venue: Tubs and Gee Gage
  • 15:30
  • Sunnybrook Park
  • Toronto Buccaneers
  • V
  • Bay Street Pigs
  • Venue: Sunnybrook Park
  • 15:30
  • Vortex Beaver Dam
  • Brampton Beavers
  • V
  • Lindsay RFC
  • Venue: Vortex Beaver Dam
  • 15:30
  • Eglinton Flats
  • Toronto Dragons
  • V
  • Belleville Bulldogs
  • Venue: Eglinton Flats
  • 15:30
  • Eglinton Flats
  • Toronto Dragons
  • V
  • Lindsay RFC
  • Venue: Eglinton Flats
  • 15:30
  • 67 Vince Jones Rd
  • Lindsay RFC
  • V
  • Belleville Bulldogs
  • Venue: 67 Vince Jones Rd
  • 15:30
  • Eglinton Flats
  • Toronto Dragons
  • V
  • Brampton Beavers
  • Venue: Eglinton Flats
  • 15:30
  • Mary Ann Sills Park
  • Belleville Bulldogs
  • V
  • Brampton Beavers
  • Venue: Mary Ann Sills Park
  • 14:00
  • Brock Rugby Club
  • Brock RFC
  • V
  • Bay Street Pigs
  • Venue: Brock Rugby Club
  • 14:00
  • Westwood Park
  • Cobourg Saxons
  • V
  • Mississauga Blues
  • Venue: Westwood Park
  • 14:00
  • Gellert CC
  • North Halton
  • V
  • Toronto Saracens
  • Venue: Gellert CC
  • 14:00
  • Sunnybrook Park
  • Toronto Buccaneers
  • V
  • Balmy Beach
  • Venue: Sunnybrook Park
  • 14:00
  • Tubs and Gee Gage
  • Balmy Beach
  • V
  • Bay Street Pigs
  • Venue: Tubs and Gee Gage
  • 14:00
  • Westwood Park
  • Cobourg Saxons
  • V
  • Toronto Buccaneers
  • Venue: Westwood Park
  • 14:00
  • Fletchers Field
  • Toronto Saracens
  • V
  • North Halton
  • Venue: Fletchers Field
  • 14:15
  • Esther Shriner Stadium
  • Toronto Muddy York
  • V
  • Oshawa Vikings
  • Venue: Esther Shriner Stadium
  • 19:30
  • Mississauga Valleys
  • Mississauga Blues
  • V
  • Balmy Beach
  • Venue: Mississauga Valleys
  • 14:00
  • Sunnybrook Park
  • Bay Street Pigs
  • V
  • Toronto Buccaneers
  • Venue: Sunnybrook Park
  • 12:30
  • Crusaders Rugby Club
  • Crusaders Rugby Club
  • V
  • Toronto Dragons
  • Venue: Crusaders Rugby Club
  • 12:30
  • Thompson Park
  • Oshawa Vikings
  • V
  • Toronto Muddy York
  • Venue: Thompson Park
  • 12:30
  • Nicholls Oval
  • Peterborough Pagans
  • V
  • Balmy Beach
  • Venue: Nicholls Oval
  • 14:00
  • Sunnybrook Park
  • Toronto Buccaneers
  • V
  • Bay Street Pigs
  • Venue: Sunnybrook Park
  • 14:00
  • Brock Rugby Club
  • Toronto Saracens
  • V
  • Brock RFC
  • Venue: Brock Rugby Club